Usługi

Doradztwo

Nasi eksperci poinformują Państwa bezpłatnie o wszystkich możliwych funkcjach inteligentnego domu „Smart Home” sterowanego głosem za pomocą asystenta głosowego ALEXA oraz odpowiedzą Państwu na najważniejsze pytania dotyczące Państwa wizji „inteligentnego domu”.

Niezależnie od tego, czy jest to dom, czy mieszkanie na wynajem lub biuro, znajdziemy optymalne rozwiązanie dostosowane do Państwa potrzeb i życzeń. Aby zaoferować Państwu różnorodną gamę produktów, technologii i opcji, współpracujemy z niezliczonymi producentami przede wszystkim znanych marek.


 

Planowanie

Następnie krok po kroku zaplanujemy razem z Państwem cały projekt. Przywiązujemy dużą wagę do sprawnego zarządzania projektami, aby zapewnić terminową realizację.


 

Kalkulacja kosztów

Nasi eksperci prześlą Państwu ofertę, która uwzględnia koszt produktów, montaż, instalację, uruchomienie systemu, programowanie, szkolenie oraz wsparcie techniczne. W zależności od posiadanego budżetu mogą Państwo następnie wybrać funkcje, które są dla Państwa najważniejsze i zmniejszyć przez to koszt, a resztę funkcji zmodernizować swobodnie w późniejszym czasie.


 

Wykonanie

Obejmuje:
  • Zakup produktów
  • Montaż
  • Instalacje
  • Uruchomienie
  • Programowanie scen i procedur
  • Szkolenie
  • Wsparcie

 

Zakup produktów:

Kupujemy dla Państwa wcześniej wybrane produkty. Stawiamy na jakość i wytrzymałość danych produktów dlatego większość naszych produktów to produkty znanych światowych marek.

 

Montaż:

Większość montowanych urządzeń montują nasi specjaliści osobiście. Tam gdzie jest potrzebny elektryk czy hydraulik, współpracujemy z Państwa fachowcem, który Państwu wykonuje instalację elektryczną czy hydrauliczną na miejscu zapewniając prawidłową instalację i testowanie wszystkich zainstalowanych komponentów.

 

Instalacja:

Po montażu wszystkich urządzeń instalujemy potrzebne aplikacje na Państwa telefonie, wprowadzamy dane produkty do systemu i łączymy wszystko razem z asystentem głosowym ALEXA.

 

Uruchomienie:

Uruchamiamy Państwa system i przeprowadzamy testy funkcjonalne wszystkich komponentów

 

Programowanie:

Tworzymy razem z Państwem sceny i procedury. Państwa „Smart Home” uzyskuje rzeczywistą inteligencję, a tym samym precyzyjne dostrojenie z konfiguracją poszczególnych komponentów.

 

Szkolenie:

Pokazujemy Państwu szczegółowo, jak obsługiwać nowy inteligentny dom i jak stwarzać nowe sceny i procedury, aby Państwo mogli w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami i komfortem.

 

Wsparcie:

Oczywiście po zakończeniu Państwa projektu nadal jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Czy mają Państwo pytania dotyczące obsługi lub technologii? A może chcieli by Państwo dowiedzieć się, jak mogą Państwo rozbudować swój inteligentny dom? Nie ma problemu!


 

Stawiamy sobie wysokie wymagania i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom najlepszą obsługę, najwyższą jakość i przede wszystkim wysoki komfort życia.